With the Skills of the Future for a Successful Job and Life (SKILLS) 2019-2022

KA229 – School Exchange Partnerships

Erasmus+ KA229 koolidevaheline strateegiline koostöö

Koordinaator: Kanepi Gümnaasium, Eesti

Projekti partnerid SuleymanDemirel Anadolu Lisesi, Türgi; Osnovna sola F.S. Finzgarja Lesce, Sloveenia; Tehnicka skola, Horvaatia; IIS Petrucci Ferraris Maresca, Itaalia.

Projekti eesmärk on võimaldada õpilastel tulla paremini toime tulevases töömaailmas järgides 21. sajandi oskusi ja iseseisvalt leida lahendusi ja ideid, seostades neid tegeliku eluga. Nende oskuste omandamine saavutatakse läbi projektipõhise õppimise. Õpetajate õppimine on projekti oluline osa, kus seminaride käigus omandatakse meetodid, kuidas kaasata koostöö ja rahvusvahelise töökeskkonna kaudu õpilased oskuste omandamisele nagu kriitiline mõtlemine, loovus, probleemide lahendamine, kohanemine muutustega, kogemusõpe sotsiaalsete oskuste arendamiseks.

Projekti õppimistegevused:

Detsember 2019 Eesti, Kanepi: Seminar 21. sajandi oskustest õpetajatele

Oktoober 2021 Horvaatia, Požega: Me oleme valmis digimaailmaks

Jaanuar 2022 Türgi, Istanbul: „Me oleme suuremad kui meie kõigi osade summa“

Veebruar 2022 Itaalia, Catanzaro: Õppima innovaatiliseks (Smart Trendy European Methods)

Juuni 2022 Sloveenia, Lesce: Tagasi loodusse 21.sajandi oskustega

Guidebook of 21st century skills

Projekti tulemusena loodi Kanepi Gümnaasiumi eestvedamisel „Guidebook of 21st century skills”, mis on valminud koostöös erinevate riikide õpetajatega, kes kasutasid antud metoodikat oma õppimis –ja õpetamistegevustes meie Erasmus+ projekti raames.

Sinu veebibrauser ei toeta PDF-i kuvamist.
Vaatamiseks lae dokument alla siit.