Science, Technology, Engineering, Mathematics Together (STEM) 2019-2022

KA229 – School Exchange Partnerships

Erasmus+ KA229 koolidevaheline strateegiline koostöö

Koordinaator: Mustafa Asim Köksal Anadolu Imam Hatip Lisesi, Türgi

Projekti partnerid: Szkola Podstawowa Gminy Sieradz im Jana Pawla II, Poola; Liceo Classico Federico Frezzi - Beata Angela, Itaalia; Antalya kepez mahmut celalettin okte, Türgi; Kanepi Gümnaasium, Eesti.

Projekti eesmärk on STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) vahenditega rikastada füüsilist ja kultuurilist keskkonda, arendada kriitilist mõtlemist ja probleemi lahendamise oskust. Projektis osalevad õpetajad. Projektis tegeletakse kolme põhilise teemaga: loodusteaduslikud pädevused, funktsionaalne lugemisoskus, matemaatiline kirjaoskus. Õpetajad jagavad häid STEM praktikaid ja vaatlevad partnerriikide õppetegevust. Omandatud teadmised, positiivne kogemus jõuab kõikidesse partnerkoolidesse, õppetundidesse, õpetajateni, õpilasteni, vanemateni. Õpetajate professionaalsus kasvab. Õppimistegevuste lõpus püütakse leida vastus küsimusele „Miks on vaja STEM-i?“ Oluline on pöörata õppimistegevuses õpilaste tähelepanu STEM haridusele.

Projekti õppimistegevused:

Märts  2020 Türgi, Ankara: STEM ja tehnoloogia